Kariyerde

20 yılı aşan tecrübe

Kurumsal yapılardaki 16 yıllık iş deneyimimin ardından 2016 yılından itibaren ‘Eğitmen, Danışman ve Koç’ olarak profesyonel çalışmalarıma devam etmekteyim. Önlisans, lisans ve yüksek lisans eğitimlerimi sırasıyla, İktisat (Lisans, 2000), Halkla İlişkiler (Önlisans, 2006), İşletme Yönetimi (Yüksek Lisans, 2007), Sosyoloji (Lisans, 2019) bölümlerinde tamamladım. ‘Temel benlik değerlendirmesinin işe tutkunluk üzerindeki etkisinde dönüştürücü ve etkileşimci önderliğin aracılık etkisi’ isimli tez çalışmamla işletme anabilimdalında Doktora eğitimimi tamamladım. Liderlik, Kişilik, Performans Yönetimi, İşe Tutkunluk, Temel Benlik Değerlendirmesi, Kurumsal Sosyal Sorumluluk konularında çalışmalar yapmaktayım. Hakkımda daha detaylı bilgi için buraya tıklayın..

Ekibimizle edindiğimiz tüm tecrübeleri sizlere aktarmak ve işinizi kurumsal alanda güçlendirmek için çalışıyoruz.

Sağlıkla kalın, Sevgi ve Saygılarımla.

 


Ahmet Doğan – Kurucu

Vizyonumuz

İnsana ve iş etiğine duyarlı olarak verdiğimiz hizmetlerin kalitesini, çeşitliliğini ve sürekliliğini arttırarak ülkemizde yönetim danışmanlığı alanında en çok bilinen ilk beş kuruluştan biri olmak.

Misyonumuz

İşletme Yönetimi alanında uluslararası kalitesini ispatlamış en iyi uygulamaları ülkemiz ile tanıştırmak, başarı ile hayata geçirmek ve şartlarımıza uygun yenilikçi çözümler geliştirmektir.

Değerlerimiz

  • Hizmetlerimizi sunarken tüm paydaşlarımızın haklarını gözterek taraflar için ulaşılabilecek en yüksek ortak faydayı sağlamaktır.
  • Hizmetlerimizin odağı bugünden başlayarak hem birey hem de kurumlar için daha mutlu, sağlıklı ve etkili iş ortamlarının oluşmasını sağlayacak şekilde değer katmaktır.
  • Kendi belirlediğimiz standartlar ile müşterilerimize mükemmele en yakın hizmeti sunmaktır.
Çalışma

Prensiplerimiz

Verimli Sonuçlar

Verimli Sonuçlar

Çalıştığımız tüm kurumlarda düşük hata, sürdürülebilir hizmet ve yüksek memnuniyet oranı üreten danışmanlıklar veriyoruz.

Çalışma Uyumu

Çalışma Uyumu

Personel, işveren arasındaki bağın güçlenmesi; firmaya, markaya olan aidiyet duygusunun kuvvetlenmesini amaçlıyoruz.

Uluslararası Standartlar

Uluslararası Standartlar

Eğitimlerimizde kaliteyi yakalamak için standart kuralları uyguluyoruz. Firmanın global standartlarda çalışmasını sağlıyoruz.

Uzman Kadro ve İşbirlikleri

Uzman Kadro ve İşbirlikleri

Başarımızdaki en önemli etkenlerden biri, birlikte çalıştığımız tüm kurumlara alanında yetkin danışmanlar ve iş ortaklarımızla hizmet sunuyoruz.

Akıl ve Duygu Dengesi

Akıl ve Duygu Dengesi

İşletmelerin belli amaçlara ulaşmak için üretim faktörlerinin bir araya getirildiği bir yapı olmakla birlikte, en önemli kaynağının insan olduğunun kabulüyle çalışmalarımızı akıl (IQ) ve duygu (EQ) dengesini gözeterek gerçekleştiriyoruz.

Hizmet Kültürü

Hizmet Kültürü

Çalıştığımız işletmelerde tüm ekibiniz en sorunsuz hizmeti alıyor, hizmetimizin kalitesini son kullanıcı memnuniyeti ile taçlandırıyoruz.

Gelecek Planlamanızda

GÜÇLÜ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ